Kariéra

Vážíme si pracovitých a loajálních zaměstnanců. Pokud vám nechybí odhodlání, pečlivost, komunikativnost a umíte pracovat v excelu, ozvěte se nám, hledáme nového kolegu do technického oddělení na pozici:

Technik pro zpracování poptávek

Náplň práce:

  • zpracování a příprava cenových kalkulací a nabídek
  • poskytování technického poradenství
  • identifikace a řešení technických požadavků zákazníků
  • komunikace s dodavateli i odběrateli

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, technický obor
  • znalost MS Office
  • analytické myšlení
  • komunikativní znalost AJ
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, moderní a prosperující společnosti
  • přátelský kolektiv
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • firemní benefity

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ.

Doplňující informace k pozici:
Místo pracoviště: Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy

Typ pracovního/smluvního vztahu: Práce na plný úvazek/pracovní smlouva
Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540,
e-mail: krausova@hlsystem.cz

V případě zájmu, zasílejte prosím strukturovaný životopis na uvedený e-mailový kontakt.

Referentka obchodního oddělení/fakturantka

  • Zadávání/zpracování objednávek, vystavování faktur
  • obsluha a zadávání vstupních dat do systému
  • komunikace s dodavateli a odběrateli
  • zpracování reportů pro interní účely
  • administrativní práce ve spolupráci s účetním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru

Nabízíme:

Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540, e-mail: krausova@hlsystem.cz

Skladník

 příprava zboží k expedici dle přijatých objednávek (kompletace a balení zboží)
 vykládka zboží z kamionů a následné naskladnění (příjem a výdej zboží)
 expedice zboží zákazníkům, přepravcům
 spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:
 vzdělání SŠ nebo Odborné vyučení
 technický obor nebo praxe na obdobné pozici výhodou
 uživatelská znalost práce na PC
 pečlivost, spolehlivost, zručnost, fyzická zdatnost,
 samostatnost, komunikativnost, trestní bezúhonnost
 řidičské zkoušky pro VZV výhodou

Nabízíme:
 zázemí stabilní, moderní a prosperující společnosti
 přátelský kolektiv
 adekvátní finanční ohodnocení
 smlouvu na dobu neurčitou
 firemní benefity (mobilní telefon, vzdělávací kurzy, team-buildingové akce)

Místo pracoviště: Všechromy (Praha – východ),
Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy
Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540,e-mail: krausova@hlsystem.cz
V případě zájmu, zasílejte prosím strukturovaný životopis na uvedený e-mailový
kontakt.

Shopping Cart