Kariéra

Vážíme si pracovitých a loajálních zaměstnanců. Pokud vám nechybí odhodlání, pečlivost, komunikativnost, ozvěte se nám, hledáme nového kolegu na pozici:

Skladník

Náplň práce:

  • příprava zboží k expedici dle přijatých objednávek (kompletace a balení zboží)
  • vykládka zboží z kamionů a následné naskladnění (příjem a výdej zboží)
  • expedice zboží zákazníkům, přepravcům
  • spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ nebo Odborné vyučení
  • technický obor nebo praxe na obdobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost, spolehlivost, zručnost, fyzická zdatnost,
  • samostatnost, komunikativnost, trestní bezúhonnost
  • řidičské zkoušky pro VZV výhodou

Nabízíme:

  •  zázemí stabilní, moderní a prosperující společnosti
  • přátelský kolektiv
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • firemní benefity (mobilní telefon, vzdělávací kurzy, team-buildingové akce)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ.

Doplňující informace k pozici:
Místo pracoviště: Všechromy (Praha – východ),
Typ pracovního/smluvního vztahu: Práce na plný úvazek/pracovní smlouva
Zadavatel/kontakt: HL system, s.r.o., Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy
Ing. Kateřina Krausová, mob. 603 522 540,e-mail: krausova@hlsystem.cz
V případě zájmu, zasílejte prosím strukturovaný životopis na uvedený e-mailový
kontakt.

Shopping Cart