Náš podlahový systém do betonu a zdvojené podlahy je plně flexibilní s velice jednoduchou a časově nenáročnou instalací.
Součástí podlahového systému je univerzální podlahový box HL NEO, ke kterému lze instalovat víka čtvercová, obdélníková nebo kruhová. Podlahový box je kompatibilní s typizovanými rozměry podlahových kanálů výšky 28, 38 a 48 mm a šíře 170, 250 a 350 mm. Při vylévání podlah je nutné dále použít element HL VEVV (čtvercový či obdélníkový) nebo HL VERV (kruhový).
Kombinací HL NEO a jednoho z uvedených elementů umožňuje náš podlahový systém zvolit výšku betonové mazaniny od 65 mm až do 300 mm. Příslušný element se jednoduše po zatuhnutí betonu odřízne a vše je připraveno v dokonalém tvaru pro instalaci podlahového víka.
Víka jsou vhodná pro různý typ podlahových krytin, jako například koberec, dlažba, vinyl, epoxid, polymer, beton, parkety a další. Tloušťka krytiny může být v případě plastových podlahových vík až 12 mm a u nerezových vík až 26 mm. Potřebnou vnitřní výšku víka určenou pro krytinu lze uzpůsobit odebráním nebo přidáním kartonových výplní, jež jsou součástí každého víka. Podlahová víka jsou v nabídce pro 8 až 12 modulů o rozměru 45×45 mm.
Naše víka nabízejí v uzavřeném stavu krytí až IP30 u plastových vík a u vybraných nerezových až IP53.
Díky univerzálnímu použití podlahového boxu HL NEO a široké nabídce podlahových vík splňují naše podlahové krabice požadavky na nenáročnou instalaci a uživatelsky příjemný, moderní a minimalistický design, který v dnešní době zákazníci upřednostňují.

podlahove kraibce

Shopping Cart